3. niedziela zwykła – 27 stycznia 2019

 

  1. Kalendarz liturgiczny. W poniedziałek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana doktora Kościoła; w czwartek – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana; w sobotę – święto Ofiarowania Pańskiego.
  2. Dzisiaj w naszej parafii gościmy o. Roberta  Pyłypczuka z Żytomierza, franciszkanina-bernardyna z Prowincji św. Michała Archanioła na Ukrainie, który pełni obowiązki ekonoma tej prowincji. Ofiary, o które będzie prosił w naszej parafii będą przeznaczone na kształcenie kleryków.
  3. We wtorek o 19.00 kolejne spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Tego dnia spowiedź będzie od godziny 6.30 do 7.30 i od 16.00 do 19.30. O 16.30 Msza św. dla dzieci, a o 19.30 dla młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  5. W sobotę wypada pierwsza sobota miesiąca. Od 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych, zanosząc im Pana Jezusa obecnego w Sakramencie Eucharystii.
  6. W sobotę, w święto Ofiarowania Pańskiego, Msze święte w naszym kościele będą odprawiane o godz. 7.00 i 18.00.
  7. Dziękujemy mieszkańcom bloku Łużycka 67 kl. A i B za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu o sprzątanie świątyni prosimy mieszkańców bloku Łużycka  67 kl. C i D. Sprzątanie zaczyna się sobotę o 7.30.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.