Ogłoszenia Duszpasterskie: 33 Niedziela Zwykła – 15 listopada 2020r.

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: We wtorek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy; w środę – wspomnienie błog. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy; w piątek – wspomnienie świętego Rafała Kalinowskiego, kapłana; w sobotę – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  2. Dziś Msze w naszym będą odprawiane o 00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 18.00, 19.30. Na chwilę obecną wiadomo, że taki porządek Mszy będzie obowiązywał do 29 listopada włącznie. Ponieważ Msze odprawiamy co godzinę, do 29 listopada nie będzie przed Mszami modlitwy za zmarłych tzw. wypominek. W zamian za to Msza o godzinie 8.00 jest sprawowana w intencji zmarłych wypominanych w naszym kościele.
  3. Dziś o 17.30 odmówimy Różaniec za zmarłych.
  4. Przypominamy, że w związku z aktualnymi obostrzeniami sanitarnymi, w naszej świątyni może jednocześnie przebywać maksymalnie 40 osób. Prosimy o zrozumienie i dostosowanie się do zarządzeń, które mają na celu powstrzymanie pandemii COVID-19.
  5. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu świątyni prosimy parafian z bloku Bochenka 10 klatka nr 2. Sprzątanie zaczynamy w sobotę o godzinie 7.30.
  6. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy chorują, tych którzy ich leczą i im służą, a także o tych, którzy chronią nas wszystkich przed epidemią. Módlmy się także, aby ten trudny czas którego doświadczamy nie osłabił naszej wiary.