Ogłoszenia Duszpasterskie: 24. niedziela zwykła 11 września 2022 r.

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada: w środę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego; w czwartek – wspomnienie NMP Bolesnej; w piątek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.
  2. We wtorek (13 września) kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. z kazaniem, a po niej Różaniec Fatimski, po którym pójdziemy w procesji wokół kościoła.
  3. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Łużyckiej 51 kl. E i F za pomoc w sprzątaniu kościoła i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu o sprzątanie naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku Łużycka 51 kl. G i H. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.40.
  4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.00 uroczyście zainaugurują nowy rok formacyjny grupy dziecięce i młodzieżowe działające w naszej parafii. Do udziału w Mszy św. zapraszamy służbę liturgiczną, oazę młodzieżową i dziecięcą oraz scholę. Z okazji inauguracji o godz. 17.00 obok domu duszpasterskiego odbędzie się piknik dla dzieci i młodzieży należących do tych grup.
  5. Wszystkim należącym do naszej Wspólnoty Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask.